Obsługa KSeF w bsxPrinter - zobacz, jakie to łatwe!

Obsługa KSeF w bsxPrinter - zobacz, jakie to łatwe!

Od 1 lipca 2024 r. czynni podatnicy VAT będą zobligowani do wysyłania faktur do KSeF. Krajowego Systemu e-Faktur używać będą także do odbioru dokumentów kosztowych. Od stycznia 2025 r. korzystanie z KSeF będzie obowiązkowe dla wszystkich. Twój system do obsługi sprzedaży nie współpracuje z KSeF? Nie martw się! Korzystaj z bsxPrinter.

Serwer wydruków - bsxPrinter

Serwer wydruków - bsxPrinter

Chociaż większość naszych klientów wykorzystuje bsxPrinter do drukowania paragonów na drukarkach fiskalnych, drukowanie paragonów nie jest jedyną funkcją, dla której warto zainstalować bsxPrinter.

Co to jest terminal płatniczy?

Co to jest terminal płatniczy?

Terminal płatniczy to bardzo praktyczne i wygodne urządzenie, dzięki któremu możliwe jest obsługiwanie płatności bezgotówkowych dokonywanych m.in. za pośrednictwem kart płatniczych, telefonów, a nawet przy wykorzystaniu BLIK-a. Tego typu sprzęt może łączyć się z centrum autoryzacyjnym za pomocą sieci komórkowej, łącza telekomunikacyjnego, czy też przez internet. Ze względu na mnogość dostępnych na rynku modeli, można wybrać takie urządzenie, które posiada dokładnie takie funkcje, które odpowiadają naszym indywidualnym potrzebom.

Drukarka fiskalna a kasa fiskalna - różnice

Drukarka fiskalna a kasa fiskalna - różnice

Początkujący przedsiębiorca chcący działać w przestrzeni handlu bardzo często posiada ograniczoną wiedzę nt. dostępnych urządzeń rozliczeniowych. W jego mniemaniu kasa fiskalna to często jedyne urządzenie, które jest mu w tym celu potrzebne. Tymczasem istnieje możliwość prowadzenia rozliczeń również za pomocą innych urządzeń. Jednym z nich jest drukarka fiskalna, którą nazywa się czasem "kasą na komputerze".

Jak działa terminal płatniczy

Jak działa terminal płatniczy

Dziś tak naprawdę ciężko jest wyobrazić sobie punkt handlowy czy usługowy, w którym nie ma możliwości skorzystania z płatności kartą. Dlatego też właściciele takich miejsc powinni zadbać nie tylko o kasę fiskalną, ale również warto by weszli w posiadania terminala płatniczego - stacjonarnego lub mobilnego.

Jaki terminal płatniczy wybrać?

Jaki terminal płatniczy wybrać?

Płatności bezgotówkowe są obecnie coraz popularniejszą metodą. Z roku na rok coraz więcej osób wybiera tę formę, ze względu na dużą wygodę, oszczędność czasu i higienę. W sklepach stacjonarnych oraz internetowych można skorzystać z licznych systemów umożliwiających szybkie płatności bezgotówkowe. Współcześnie są to zazwyczaj płatności zbliżeniowe.

Czym jest serwer wydruku i jakie daje możliwości?

Czym jest serwer wydruku i jakie daje możliwości?

Serwer wydruku jest jednym z tych produktów, który na przestrzeni kilku ostatnich lat w znacznym stopniu zyskał na zainteresowaniu. Z pewnością duży wpływ na wspomniany wzrost popularności ma fakt, że tego typu narzędzia w dużej mierze przyczyniają się nie tylko do ułatwienia życia, ale także do obniżenia kosztów.